Projekty Elewacji

Projekty Elewacji na Zdjęciach

 

 

Projekty Elewacji 3D

 

Szczegółowy opis procesu projektowania elewacji można znaleźć w zakładce Proces


Zapraszamy do kontaktu

mail: elewacyjnie@gmail.com

tel: 578 027 738


Proponujemy profesjonalne projekty elewacji budynków, które wykonywane są na bazie specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz deweloperów. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu mamy pewność, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oczywiście uwzględniamy wszystkie sugestie oraz uwagi zleceniodawcy. Nanosimy niezbędne poprawki i modyfikacje, tak aby efekt finalny był w stu procentach zgodny z oczekiwaniami.

Dlaczego warto wykonać projekt graficzny elewacji?

Graficzny projekt elewacji domu to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć wyrzucenia pieniędzy w błoto. Wykończenie budynku to koszt rzędu kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Priorytetem jest więc to, aby elewacja była praktyczna oraz trwała, a jednocześnie atrakcyjna pod względem wizualnym. Masz głowę pełną pomysłów, jednak nie masz pojęcia, jak sprawdzą się one w praktyce? Dzięki nam nie musisz podejmować decyzji w ciemno. Możesz przekonać się, jak będzie prezentować się budynek jeszcze przed rozpoczęciem prac. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać kilka zupełnie innych projektów, a następnie wybrać najlepszy. Możesz skorzystać z fachowego doradztwa wyspecjalizowanej obsługi.

Jak skorzystać z naszych usług?

Oferujemy współpracę online, a więc nasza oferta skierowana jest do klientów z całej Polski. Po konsultacji możliwe jest określenie najważniejszych zasad współpracy. Projekt elewacji zewnętrznej wymaga dostarczenie zdjęć budynku w odpowiedniej rozdzielczości. Jesteś dopiero na etapie planowania budowy? W takiej sytuacji możesz skorzystać z usługi wizualizacji 3D. Jest to również znakomita propozycja dla tych, którzy pragną zagospodarować teren wokół domu, biurowca, siedziby firmy, czy też innego obiektu. Dodatkowo opcja ta znacznie lepiej się sprawdza w przypadku projektów m.in. oświetlenia budynku, kostki brukowej, chodnika, podjazdu, pergoli, tarasu, ogrodzenia, zagospodarowania terenu. Po poznaniu oczekiwań zleceniodawców przechodzimy do pracy. W standardzie znajdują się trzy wstępne propozycje projektu elewacji. Oprócz tego klienci mogą liczyć na bezpłatne ewentualne zmiany lub poprawki. Dostarczamy także spis zastosowanych materiałów, dzięki czemu realizacja projektu nie będzie żadnym wyzwaniem. Warto jest zaznaczyć, że nasza oferta jest o wiele bardziej urozmaicona, a więc zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami.

Od czego zależy koszt/cena projektu elewacji?

Projekt elewacji jest wyceniany w sposób indywidualny. Koszt zależy w dużej mierze od jego złożoności. Wiadomym jest, że stworzenie elewacji budynku o skomplikowanej i nietypowej bryle jest trudniejsze. Trzeba jednak zaznaczyć, że podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wielu klientów daje nam wolną rękę podczas planowania elewacji – znakomicie znamy wszystkie obowiązujące trendy, a także najnowocześniejsze rozwiązania. Zapewniamy korzystne warunki współpracy oraz możliwość bezpłatnej wyceny – nie trzeba obawiać się, że koszt projektu przekroczy posiadane możliwości finansowe. Projektowanie elewacji domów piętrowych i jednorodzinnych to nie wszystko. Na specjalne życzenie wykonujemy wizualizację m.in. oświetlenia budynku, kostki brukowej, chodnika, podjazdu, pergoli, tarasu, ogrodzenia, zagospodarowania terenu.