Proces

Etap 1 – wytyczne

 

Na adres e-mail: elewacyjnie@gmail.com przysyłają Państwo – materiały na podstawie, których mamy wykonać projekt, czyli: zdjęcia lub rysunki z projektu.

W przypadku chęci przesłania załączników (dużych zdjęć) o łącznym rozmiarze powyżej 20MB prosimy rozdzielić je na osobne maile. W przeciwnym razie wiadomość do nas nie dotrze.

Co ująć w mailu?
– czy projekt będzie wykonywany na zdjęciach, czy w formie wizualizacji 3D – sprawdź tutaj
– wytyczne dotyczące projektu, czyli: jaka kolorystyka ma być użyta w projekcie, jakie materiały dekoracyjne mogą pojawić się w projekcie oraz jakich nie używać (nie chcemy zaproponować czegoś, co nie jest w Państwa guście), – informacje dotyczące wizji – jeśli taka jest, krótki opis co mogłoby się znaleźć, do czego dążymy, – kilku przykładowych inspiracji z internetu, dzięki którym poznamy Państwa gust (bryła budynku z inspiracji nie musi być zbliżona do projektowanego obiektu, chodzi przede wszystkim o odpowiednie wyczucie stylu)
– dane do wystawienia faktury (opcjonalnie) – imię, nazwisko oraz adres zamieszkania lub NIP jeśli faktura ma być na firmę.
– Po otrzymaniu wytycznych przedstawiamy ofertę na przygotowanie projektu – koszt, terminy oraz proces. Płatność za projekt dokonywana jest z góry na podstawie faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym, projekt trafia do jednego z członków naszego zespołu.


opracowanie koncepcji projekt elewacji

 

Etap 2 – opracowanie koncepcji

 

W pierwszej kolejności przygotowujemy trzy warianty na jednym zdjęciu. Pierwsze koncepcje projektów elewacji mają na celu dotrzeć się i określić kierunek, w którym mamy rozwijać projekt oraz w szybkim stopniu zweryfikować, co faktycznie pasuje do budynku oraz co odpowiada Państwa gustom.

Na tym etapie istnieje możliwość zaproponowania własnej koncepcji, pomysłu na elewację do jednego z wariantów.

Stawiamy duży nacisk na to, aby wszystkie trzy koncepcje elewacji znacząco się od siebie różniły, a nie były jedynie zmianą koloru tynku. Naszym celem jest pokazanie potencjału bryły w sposób o którym wcześniej nie pomyślałeś.

Gdy już ustalimy kierunek w którym będziemy działać, wizualizujemy projekt elewacji na pozostałych zdjęciach i przechodzimy do kolejnego etapu.


 

Etap 3 – wizualizacja na wszystkich ujęciach i korekty

 

Po przesłaniu pozostałych zdjęć, w ustalonej już koncepcji projektowej, rozpoczyna się etap korekt.
Od momentu przesłania pierwszych koncepcji mogą Państwo wprowadzać zmiany lub poprawki.
Działamy do uzyskania pełnej satysfakcji!


 

Etap 4 – oddanie projektu

Po naniesieniu wszystkich poprawek przesyłamy paczkę plików, w której zawarte są:
– wysokiej rozdzielczości zdjęcia zaprojektowanego budynku,
– wzory materiałów użytych do wykonania projektu,
– próbki kolorów wzornika danego producenta lub numery RAL (na tej podstawie można dopasować u producenta kolor farby/tynku do użytego na projekcie)

Po zakończeniu prac projektowych nadal pozostajemy do dyspozycji.

Jeśli na etapie prac wykończeniowych zajdzie potrzeba zmiany koncepcji, zadzwoń. Pomożemy.

Jeśli wykonawca nie będzie pewny jak coś wykonać, niech się z nami skontaktuje. Pomożemy.