Proces

Etap 1 – wytyczne

 

Na adres e-mail: elewacyjnie@gmail.com przysyłają Państwo – materiały na podstawie, których mamy wykonać projekt, czyli: zdjęcia lub rysunki z projektu.

W przypadku chęci przesłania załączników (dużych zdjęć) o łącznym rozmiarze powyżej 20MB prosimy rozdzielić je na osobne maile. W przeciwnym razie wiadomość do nas nie dotrze.

Co ująć w mailu?
– czy projekt będzie wykonywany na zdjęciach, czy w formie wizualizacji 3D – sprawdź tutaj
– wytyczne dotyczące projektu, czyli: jaka kolorystyka ma być użyta w projekcie, jakie materiały dekoracyjne mogą pojawić się w projekcie oraz jakich nie używać (nie chcemy zaproponować czegoś, co nie jest w Państwa guście), – informacje dotyczące wizji – jeśli taka jest, krótki opis co mogłoby się znaleźć, do czego dążymy, – kilku przykładowych inspiracji z internetu, dzięki którym poznamy Państwa gust (bryła budynku z inspiracji nie musi być zbliżona do projektowanego obiektu, chodzi przede wszystkim o odpowiednie wyczucie stylu)
– dane do wystawienia faktury (opcjonalnie) – imię, nazwisko oraz adres zamieszkania lub NIP jeśli faktura ma być na firmę.
– Po otrzymaniu wytycznych przedstawiamy ofertę na przygotowanie projektu – koszt, terminy oraz proces. Płatność za projekt dokonywana jest z góry na podstawie faktury proforma. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym projekt trafia do jednego z członków naszego zespołu.


opracowanie koncepcji projekt elewacji

 

Etap 2 – opracowanie koncepcji

 

W pierwszej kolejności przygotowujemy trzy warianty na jednym zdjęciu. Pierwsze koncepcje mają na celu dotrzeć się i określić kierunek, w którym mamy rozwijać projekt oraz w szybkim stopniu zweryfikować, co faktycznie pasuje do budynku oraz co odpowiada Państwa gustom. Gdy już ustalimy kierunek w którym będziemy działać wykonujemy projekt na pozostałych zdjęciach i przechodzimy do kolejnego etapu.


 

Etap 3 – wizualizacja na wszystkich ujęciach i korekty

 

Po przesłaniu pozostałych zdjęć, w ustalonej już koncepcji projektowej, rozpoczyna się etap korekt.
Od momentu przesłania pierwszych koncepcji mogą Państwo wprowadzać zmiany lub poprawki.


 

Etap 4 – oddanie projektu

Po naniesieniu wszystkich poprawek przesyłamy paczkę plików, w której zawarte są:
– wysokiej rozdzielczości zdjęcia zaprojektowanego budynku,
– wzory materiałów użytych do wykonania projektu,
– próbki kolorów wzornika danego producenta lub numery RAL (na tej podstawie można dopasować u producenta kolor farby/tynku do użytego na projekcie)